Actueel weer Meddo
Laatste update: 2026-05-25 om 07:51 uur
| Temperatuur | 17.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.8 km/u uit ONO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1031.9 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 14.5 km/u om 01:04 u |
| Minimum temp. | 11.4 °C om 06:00 u |
| Maximum temp. | 17.3 °C om 07:50 u |
| Windchill | 17.3 °C |
| Hitte index | 17.2 °C |
| Dauwpunt | 12.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 75.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:29 u |
| Zon onder | 21:38 u |